ETA ruční vysavač Verto Li-ion 7,2 V Wet & Dry – Recenze

ETA ruční vysavač Verto Li-ion 7,2 V Wet & Dry 1442 90000 je praktickým pomocníkem při úklidu domácnosti. Díky svému kompaktnímu designu a bezdrátovému provozu je ideálním řešením pro rychlé a efektivní čištění. S výkonem 7,2 V a technologií Li-ion nabízí dostatečnou sílu pro odstranění nečistot z podlah i nábytku. Navíc disponuje funkcí Wet & Dry, která umožňuje vysávání jak suchých, tak mokrých povrchů. S ETA ručním vysavačem bude vaše domácnost vždy dokonale uklizená a čistá.

Kompaktní a bezdrátový vysavač pro rychlé čištění

Díky své kompaktní velikosti se snadno vejde do každého kouta a umožňuje tak důkladné vyčištění i těch nejmenších prostor. Bezdrátový provoz zajišťuje maximální pohodlí při používání, jelikož není nutné se obtěžovat s nepohodlnými kabely.

Tento vysavač disponuje moderním lithium-iontovým akumulátorem o kapacitě 7,2 V, který poskytuje dostatek energie pro dlouhodobé používání bez nutnosti častého nabíjení. Navíc je vybaven funkcemi Wet & Dry, což znamená, že dokáže úspěšně odstranit jak suchou špínu a prach, tak i tekutiny. To ho činí skvělou volbou pro rychlé uklidnění po rozlitých nápojích nebo jídle.

Jeho jednoduché ovládání a praktický design usnadňují každodenní úklid a udržení čistoty ve vašem prostředí. S tímto vysavačem budete mít vždy po ruce efektivní nástroj pro rychlé a bezproblémové čištění, který vám ušetří spoustu času i energie.

Výkonný Li-ion vysavač pro dokonalou hygienu domácnosti

Díky svému výkonnému Li-ion akumulátoru s napětím 7,2 V je schopen poskytnout dlouhou provozní dobu a zajišťuje tak efektivní čištění bez nutnosti častého nabíjení. Tento vysavač je vybaven funkcí Wet & Dry, což znamená, že může být použit jak na suchém povrchu (např. koberce a podlahy), tak i na vlhkých místech (např. koupelna nebo kuchyně). Jeho malé rozměry a lehká konstrukce umožňují snadné ovládání a manipulaci s ním.

Důležitou vlastností tohoto ETA ručního vysavače je jeho velmi účinný sací výkon, který dokonale odstraňuje prach, špínu a nečistoty ze všech typů povrchů. Navíc disponuje speciálním filtrem HEPA H13, který zachycuje i ty nejmenší částice prachu a alergeny, přispívajíc tak ke zdravějšímu prostředí ve vašem domově. Systém jednoduchého vyprazdňování nádobky na prach zajišťuje snadnou údržbu a čištění vysavače. ETA ruční vysavač Verto Li-ion 7,2 V Wet & Dry 1442 90000 je tedy ideálním řešením pro každého, kdo si přeje mít doma dokonale čisté a hygienické prostředí bez zbytečné námahy.

Univerzální Wet & Dry funkce pro vysávání suchých i mokrých povrchů

Tato inovativní technologie přináší uživatelům nejenom pohodlí a efektivitu, ale také šetření času a energie. Díky této funkci lze snadno odstranit nejen prach a drobné nečistoty z podlahy či koberce, ale i tekutiny jako například rozlitý nápoj či vodu.

Vysavač ETA Verto Li-ion 7,2 V Wet & Dry disponuje speciálním systémem filtrace, který dokonale odděluje suchou a mokrou špínu. To znamená, že se nemusíte obávat toho, že by se vlhkost dostala do motoru či jiných citlivých součástek vysavače. Navíc je tento model vybaven moderním lithium-iontovým akumulátorem s kapacitou 7,2 V pro dlouhou životnost baterie a rychlé nabíjení. S tímto praktickým pomocníkem budete mít ve svém domě vždy perfektně uklizeno bez ohledu na typ povrchu – stačí si jen vybrat mezi suchým nebo mokrým režimem a vysavač se postará o zbytek.