Tisková zpráva: Nový webový projekt „Nejsem sama“!

Vydavatelství RF Hobby spustilo oficiálně přesně na Mezinárodní den žen svůj nový webový projekt, tentokrát mířící na dámy, ženy a dívky. 

www.nejsemsama.cz je tvořen redakcemi ženských titulů vydavatelství a tím mají naše čtenářky jistotu témat, která jsou vybraná přesně pro ně. Stránky jsou děleny do oblastí, které ženy nejvíce zajímají, které je nejvíce pálí, nebo na které nejčastěji hledají odpovědi. Rady, tipy, novinky, návody, zkušenosti… Pečovat o sebe mohou dámy v oblasti „Krása a zdraví“.  Nevyčerpatelnou studnici inspirace najdou hospodyňky v sekci „Recepty“.

Svůj byt, dům, chalupu či zahradu zvelebí a zkrášlí s pomocí návodů v sekci „Nápady“ a rady na prima výlet najdou v „Cestování“. Mnoho zajímavého si přečtou ve skupině „Magický svět“ i „Příběhy“. A palčivé problémy vyřeší jistě odborné články v sekci „Partnerské vztahy“. 

www.nejsemsama.cz si ví rady v každé situaci a je pro všechny ženy vždy tou nejlepší kamarádkou a parťačkou!

„Vydavatelství RF Hobby s.r.o. má na svém kontě již několik úspěšných webových projektů a každý je určen přesně pro konkrétní cílovou skupinu našich čtenářů. Jsme rádi, že jsme tentokrát vytvořili web jen pro ženy, který jistě bude velmi oblíben mezi našimi čtenářkami. Věříme, že po návštěvě nového webu prostě všechny s úsměvem řeknete „Nejsem sama“ říká o novém webovém projektu Ivana Přibyslavská, ředitelka oddělení distribuce a marketingu vydavatelství RF Hobby.