Tipy od TENTino.cz na dokonalou zahradní party

Počasí se pomalu zlepšuje a začíná být dostatečné teplo na krásnou zahradní party. Jak ji naplánovat tak, aby neměla chybu? Poradíme vám užitečné tipy od největšího tuzemského dodavatele zahradních party stanů TENtino.cz!

Plánování a organizace

Nejdůležitější věcí pro úspěšnou zahradní party je plánování a organizace. Vyberte si datum, pozvěte hosty, zvolte vhodnou dobu a připravte se na to, co budete potřebovat. Nezapomeňte si také předem ověřit jaké bude počasí.

Vybavení a výzdoba

Zajistěte si dostatek sedaček, stolů a židlí pro hosty, aby se mohli pohodlně usadit a relaxovat. Kromě toho můžete zahradu vylepšit výzdobou jako jsou například květiny, svíčky nebo světelné řetězy. Každá drobnost krásně dokreslí atmosféru.

I když si předem zkontrolujete počasí, nikdy si nemůžete být stoprocentně jistí, že nezačne nečekaně pršet. Buďte připravení na všechno a pronajměte si pro své hosty party stany, které je před deštěm ochrání.

Jídlo a nápoje

Snažte se jídlo i pití připravit s dostatečným předstihem, abyste si ušetřili čas při party a mohli se věnovat hostům. Jestli chcete vypadat jako opravdoví profíci, připravte si domácí nápoje jako třeba limonády, ledové čaje nebo alkoholickou sangriu.

Zábava

Program je skoro stejně důležitý jako občerstvení. Tak ho nepodceňte. Můžete si připravit venkovní hry jako jsou krokety, pétanque nebo badminton, aby se hosté měli kde vybít. Pro klidnější povahy mějte připravené deskové hry nebo karty, ať mohou zůstat sedět a povídat si. Nezapomeňte také na hudbu, která by měla být přizpůsobená atmosféře a vkusu hostů.

Skvělý nápad jsou tematické koutky, do kterých zábavu rozdělíte a hosté se tam můžou zdržovat podle nálady. Podpoříte tak jejich komunikaci a celá akce bude podstatně přehlednější.

Úklid

Nezapomeňte na úklid po party. Vždyť čistota je základ! Připravte si pytle na odpadky a vytvořte stanoviště na recyklaci. Pokud máte zahradní bazén nebo jacuzzi, dejte pozor na to, aby byly voda a okolí čisté a upravené. Nakonec můžete své hosty poprosit o pomoc s úklidem, aby byl rychlejší a efektivnější.

Společnost TENTino s.r.o. působí na českém trhu déle jak 20let. Díky svým dlouholetým zkušenostem v oblasti pronájmu stanů vám může nabídnout party stany se sedlovou střechou různých rozměrů, VIP stany, pagody, svatební stany nebo nůžkové stany. Samozřejmostí je i luxusní lakovaná dřevěná podlaha, osvětlení, látkové dekorace a vybavení party stanu nábytkem. TENTino s.r.o. vám zajistí profesionální servis, montáž, demontáž a dopravu ve špičkové kvalitě s pozitivními referencemi.